diş doktoru kartal poliklinik hekim
KARTAL DİŞ POLİKLİNİĞİ Home İMPLANT ESTETİK LAZER PROTEZ İLETİŞİM TEDAVİ HAKKIMIZDA
KARTAL DİŞ POLİKLİNİĞİ aralık 2013
LAZER

Lazer Biostimülasyon(biomodülasyon) nedir?

Lazer ışınlarının doku içine yayılması ile buradaki hücrelerin işleyişlerini hızlandırarak  iyileşme süresini kısaltmasıdır.İmplant uygulamalarından sonra , diş ve dişeti cerrahi operasyon sonrası lazer uygulaması yaparak iyileşmeyi hızlandırabiliyoruz ve operasyon sonrası ağrı ve şişlik görülmesini azaltabiliyoruz.

Kanal Tedavisi

Est, sit amet id. Aliqua enim ipsum. In consectetur cillum non, elit exercitation nulla officia. Non amet commodo id qui minim culpa nisi veniam amet est duis labore ea, aute irure dolore non. Sed adipisicing mollit, cupidatat dolore. Veniam cillum do ad in do, consectetur proident aliquip. Voluptate in eu sit, elit, nisi nulla.

Ea nulla fugiat ipsum excepteur ipsum commodo. In laboris tempor

Amet veniam ut anim ipsum consectetur cillum deserunt lorem dolore laboris officia eu excepteur. Tempor consectetur ut, dolore ea in lorem in consectetur ad consectetur magna. Nulla eu do. Velit fugiat do in non irure commodo occaecat ullamco velit. Deserunt laboris nisi anim lorem sunt tempor cupidatat, irure culpa amet fugiat commodo? Qui ullamco ea! Laboris est qui officia fugiat.

LAZER TEDAVİ

Klniğimizde Yumuşak doku lazerlerinden biri olan 810 nm dalga boylu Diod lazeri kullanıyoruz bu gözle görülemeyen ışınlar yaymaktadır.Lazeri birçok tedavimizde yardımcı olarak kullanabildiğimiz gibi , küçük cerrahi müdahaleleri kanamasız bir şekilde bununla yapabiliyoruz.Kullandığımız lazerin bakteri öldürücü , kanama durdurucu ,iyileşmeyi hızlandırıcı etkileri bir çok tedavinin daha kısa sürede ve daha başarılı olmasını sağlamaktadır.
LAZER